SKLADOVÝ MISTR na 1 SMĚNU (mzda dle zkušeností)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Jste zkušený skladník, který má zkušenosti s vedením lidí? Práce na PC vám není cizí a vyznáte se v technické dokumentaci? Pak je tu příležitost právě pro vás! Úspěšná mezinárodní společnost, hledá posilu na pozici: SKLADOVÝ MISTR na 1 SMĚNU (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • vedení týmu skladníků
  • kontrola a plánování expedic
  • skladovací procesy
  • práce na 1 směnu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • praxe ve vedení lidí
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • orientace v technické dokumentaci
  • práce s PC

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • náborový příspěvek
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dojíždění

  • Místo výkonu práce: Okolí Lipníku nad Bečvou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.