TECHNICKÝ MANAŽER - PLASTY - NADSTANDARTNÍ OHODNOCENÍ

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti vrcholového managementu? Láká Vás odvětví automobilového průmyslu? Máte technické myšlení a znalosti norem pro systémové řízení různých oblastí ve společnosti, které zajistí firmě hladký chod a skvělou image? Denní komunikace v anglickém nebo německém jazyce pro Vás není překážkou? Tak mi zašlete svůj životopis a staňte se naším novým TECHNICKÝM MANAŽEREM - PLASTY - NADSTANDARTNÍ OHODNOCENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Odpovovědnost za hladký provoz společnosti po technické stránce
  • Zajišťování bezpečnostních norem pro výrobní stroje
  • Podílení se na zahrnutí nových produktů do výroby
  • Správa technické dokumentace výrobků
  • Koordinace podřízených kolegů, zodpovědnost za jejich svěřené úkoly
  • Odpovědnost za dosahování nastavených cílů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v chemickém nebo mechanickém odvětví
  • Znalosti procesu vstřikování plastů podmínkou!
  • Znalosti analýz DFMEA a PFMEA
  • Orientaci v normách ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001
  • Znalost dokumentu Request for quote
  • Znalost metod pro řízení kvality
  • Víceleté prokazatelné zkušnosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na profesionální úrovni (německý výhodou)
  • Pokročilá znalost práce na PC - MS Excel, Catia
  • Výborné komunikační a argumentační schopnosti, technické myšlení, vůdčí osobnost, schopnost pracovat pod tlakem
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • Velmi zajímavé nadstandartní finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dojíždění
  • 13. mzdu
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu vzdělávání a jazykové kurzy
  • Poukázky na sport nebo kulturu, relaxaci

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko