VÝVOJÁŘ C/C++ (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte novou pracovní výzvu? Umíte programovat v jazycích C/C++? Pak nám zašlete životopis a získejte práci jako VÝVOJÁŘ C/C++! Mezinárodní společnost hledá posilu do týmů na pozici: VÝVOJÁŘ C/C++ (50-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba stávajících produktů
  • Dodržování časového plánu a minimalizace výrobních nákladů
  • Vývoj softwaru a firmwaru vč. podpory
  • Testování a optimalizace navržených řešení
  • Spolupráce při schvalovacím procesu a implementaci produktu do výroby
  • Vytváření dokumentace, analýz, měření a reportování

Co požadujeme?

  • Vzděláním v technikém oboru
  • Praxi min. 3 roky v oblasti C nebo C++ pro vývoj aplikací pro Windows
  • Aktivní přístup a pečlivost

Co nabízíme?

  • Spolupráci na mezinárodní úrovni
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Cafeteria
  • Příspěvek na penzi
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.