SPECIALISTA NÁKUPU s AJ (až 53.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte práci na pozici nákupčího se zaměřením na elektrotechnickou oblast? Jste komunikativní a máte zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Hovoříte anglicky na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní elektrotechnická společnost se sídlem v Praze hledá kolegu na pozici SPECIALISTA NÁKUPU s AJ (45-53.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování zásob pro výrobu dle požadavků
  • Komunikace s dodavateli, vyjednávání podmínek dodávek
  • Dohled nad skladovými zásobami
  • Spolupráce s oddělením plánování
  • Zadávání objednávek, řešení reklamací

Co požadujeme?

  • Praxe v nákupu (supply chain či logistika) 2 roky
  • SŠ/VŠ technického či ekonomického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vyjednáváním s dodavateli
  • Znalost ERP systému (Oracle výhodou)
  • Znalost práce MS Office
  • Dobré analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie/13. mzdy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příjemné pracovní prostředí

    Místo výkonu práce: Praha
    Termín nástupu: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!