NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ S NJ

Neaktivní nabídka

26000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáte práci na pozici NÁKUPČÍHO VE STROJÍRENSTVÍ v Plzeňském kraji? Máte komunikativní znalost německého jazyka a zkušenosti s řízením nákupu v zakázkové výrobě? Chcete najít uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás! Strojírenská společnost se silným postavením na trhu hledá do svého týmu pracovníka na pozici: NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ S NJ

Pracovní náplň

  • nákup materiálu a služeb pro výrobu
  • konzultace technických parametrů s dodavateli
  • vyhledávání a výběr vhodných dodavatelů
  • vyjednávání smluvních podmínek
  • proaktivní přístup při hledání nových nákupních příležitostí

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ technického popř. ekonomického směru
  • praxe na pozici nákupčího min. 2 roky
  • NJ na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • znalost práce s PC
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • roční prémie, bonusy

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj