Logistik s angličtinou (32000 Kč)

Neaktivní nabídka

26500 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáme zkušeného logistika s angličtinou pro import/export s praxí z větší firmy. Jsi to Ty? Pošli mi svůj aktuální životopis. Ozvu se zpět!

Pracovní náplň

  • evidence materiálu
  • práce v SAPu – logistický modul – podklady pro příjem
  • na starosti doklady pro clo
  • kontrola importních dokladů a zásilek (správnost, úplnost – faktury, CMR, dodáky, T1, AWB,…)
  • participace na reklamacích
  • objednávání přepravy na import/export
  • na starosti podklady na vyclení zboží
  • koordinace dopravy při dovozu
  • komunikace napříč společností ohledně importu

Co požadujeme?

  • min SŠ
  • AJ na komunikativní úrovni – denní využití jak písemně tak ústně
  • ochota práce na speciální pracovní dobu od 7mi a od 10 hodin (střídání)
  • SAP výhodou
  • znalost práce s PC
  • výborné organizační schopnosti a velká odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • mzda 26500–32000 Kč dle dosavadních zkušeností
  • proplácené přesčasy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního růstu
  • jazykové vzdělávání
  • výborná dopravní dostupnost
  • příspěvky na stravování
  • bohatý systém odměn a benefitů
  • sleva na výrobky
  • nabídka výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • místo výkonu práce Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.