ASISTENT HR (25-28.750 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 28750 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Nadnárodní výrobní firma hledá posilu do HR oddělení na pozici HR ASSISTANT (25-28.750 Kč). Vhodné i pro Absolventy SŠ/VŠ! Pokud splňujete námi dané požadavky, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • administrativní podpora personálního oddělení
  • spravování dat HR systémů
  • spolupráce s mzdovou účetní
  • zaznamenávání procesu cestovních výdajů
  • podpora pří školení nových zaměstnanců a jejich náborech
  • evidence povinných školení a lékařských prohlídek v HR systému
  • podpora zaměstnanců: pracovní oblečení, skříňky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v HR či administrativě alespoň 1 rok
  • pasivní znalost AJ
  • práce s PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • organizační schopnosti
  • komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • roční odměna
  • osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na kulturu, vzdělávání, sport, dovolenou či zdraví
  • příspěvek na životní pojištění – 300 Kč měsíčně
  • peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let

    Lokalitu: Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.