NÁKUPČÍ S AJ (33-37.500 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37500 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Nadnárodní výrobní firma hledá nového kolegu na pozici NÁKUPČÍHO S AJ (33-37.500 Kč) Máte zkušenosti s nákupem či logistikou a Váš anglický jazyk je na komunikativní úrovni? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • zpracovávání a potvrzování požadavků zákazníka dle dostupných výrobních kapacit
  • objednávání materiálu pro výrobu
  • zajištění dostatku materiálu
  • komunikace s dodavateli
  • řešení zpožděných dodávek
  • aktivní hledání alternativních dodavatelů a dílů
  • vytváření reportů, analýz a statistik týkající se nákupu materiálu

Co požadujeme?

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenosti s nákupem nebo logistikou výhodou
  • zkušenosti s ERP systémem
  • nadstandartní znalost MS Excel (podmínkou)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • roční odměna
  • osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na kulturu, vzdělávání, sport, dovolenou či zdraví
  • příspěvek na životní pojištění – 300 Kč měsíčně
  • peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let

    Lokalitu: Chomutov