NÁKUPČÍ (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Baví Tě nákup a hledáš společnost, kde Ti umožní se realizovat a přinášet nové nápady? Pokud umíš anglicky a aspoň základy němčiny? Tak už nehledej a pošli mi životopis na vlckova@acjobs.cz! Ukaž nám, co v Tobě je a buď náš: AMBICIÓZNÍ NÁKUPČÍ (40-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • komunikace s dodavateli a vyjednávání podmínek
  • reporting
  • práce na zlepšování chodu oddělení nákupu

Co požadujeme?

  • alespoň středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s nákupem minimálně 1 rok (schopnost samostatné práce)
  • perfektní vyjednávací schopnosti
  • velmi dobrou znalost angličtiny a alespoň základy němčiny

Co nabízíme?

  • nástupní bonus
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu skvěle dostupné MHD
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň, cca 10 min MHD od cent