IT SECURITY SPECIALISTA (60-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Nadnárodní automotive společnost hledá nového zkušeného kolegu do IT týmu SECURITY SPECIALISTŮ (60-100.000 Kč). Splňujete naše požadavky? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • správa PKI infrastruktury
  • konfiguruje a správa HSM
  • vymezování opatření a procedur pro použití HSM
  • vylepšování a případné navrhování nových řešení
  • řešení provozních problémů
  • příprava technických dokumentací
  • zapojení do pohotovostní služby (týden jednou za 2 měsíce)

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (obor informatiky výhodou)
  • znalosti v oblasti kryptografie, správy digitálních klíčů a certifikátů, certifikační autority
  • orientace v OS Linus a shell skriptování
  • znalost správy serveru Apache
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • všeobecný přehled v ICT oblasti
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • výhodou znalosti HSM (Thales nShield)

Co nabízíme?

  • možnost home office
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • proplacené přesčasy
  • příspěvky na stravování
  • široký systém benefitů
  • moderní firemní prostředí

    Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.