KONTROLOR VÝROBY- 1 SMĚNA (35-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 37000 Kč

Je Vám blízká práce v oblasti kontroly kvality? Máte zkušenosti v oblasti těžkého strojírenství a umíte číst ve výkresové dokumentaci? Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáta na pozici: KONTROLOR VÝROBY- 1 SMĚNA (35-37.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola a dozor ve výrobě
  • rozměrové kontroly svařenců
  • mezioperační a výstupní kontrola
  • čtení výkresové dokumentace
  • evidence o provedené kontrole a výstupní protokoly

Co požadujeme?

  • ukončené vzdělání SŠ
  • praxi v oboru strojírenství a kontrolní činnosti
  • důslednost a zodpovědnost
  • zkušenosti s vizuální kontrolou kvality svarů
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Co nabízíme?

  • odpovídající platové ohodnocení s množstvím dalších benefitů
  • příspěvek na stravování
  • možnost získat příspěvek na ubytování a cestovné
  • věrnostní odměny
  • profesní růst

  • Místo výkonu práce: Praha 16

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.