FRONTEND DEVELOPER HTML/JAVASCRIPT (65. - 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete se podílet na vyvoj nové automatizační platformy pro stroje umožňující využití aplikací Industry 4.0 a IoT služeb? Máte znalost v HTML a JavaScriptu? Máte praxi na pozici frontend developera? Hledáme vhodné kandidáty na pozici Frontend Developera HTML/JavaScript (65. - 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Jedná se o velmi zajímavý a inovativní projekt na rozhraní IT a průmyslové automatizace.
  • Návrh a implementace uživatelského rozhraní pro ovládání výrobních strojů v HTML/JavaScript.
  • Velmi úzká spolupráce s UX designéry a backend vývojáři.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Znalost HTML a libovolného JavaScript frameworku.
  • Ochotu se dále učit a vzdělávat.
  • Výhodou zkušenosti s Docker, Linux, SQL, Git, React, DevOps, CI/CD.
  • Komunikativní znalost AJ.
  • Předpoklady pro týmovou práci a schopnost pracovat v multikulturním prostředí.

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže.
  • 25 dní dovolené.
  • Roční prémie.
  • Pružná pracovní doba.
  • Penzijní připojištění.
  • Zvýhodněné stravování.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.