TECHNICKÝ EXPERT

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Hallo, wenn Sie dies lesen können und kein technischer Idiot sind, dann arbeiten Sie für das Unternehmen, welcher Sie schätzen wird. Keine Stereotypen, nie gelangweilt und alltäglicher Gebrauch der deutschen Sprache.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Technická podpora zákazníků
  • Tvorba nabídek a kalkulací
  • Spolupráce s obchodním a technickým týmem
  • Vytváření podkladů k nestandardním výrobkům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Německý jazyk úroveň B2
  • Praxe na podobné pozici vítaná ale není podmínkou!
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Motivující platové ohodnocení
  • 4 týdny dovolené (za odpracované roky dny dovolené navíc)
  • Firemní stravování
  • Benefit zdraví
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní fond
  • A plno dalších

  • Lokalita Velká Bíteš

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.