SVÁŘEČ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Vlastníš zkoušku ze svařování (metoda 111 a 141)? Chceš pracovat na 2 směny a v noci se vyspat? Do společnosti se silným zázemím právě hledáme šikovného SVÁŘEČE! Pokud máš zájem, tak mi pošli svůj životopis. Budu se těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování potrubních dílů, skříní a bloků
  • Příprava a sestavování dílců do celků
  • Příprava dílů pro nastávající operace
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání ve strojírenském oboru
  • Svářečský průkaz - metoda svařování 111 a 141
  • Praxe na podobné pozici 2 roky
  • Manuální zručnost, zodpovědnost a samostatnost
  • Práce na 2 směny (ranní 6 - 14, odpolední 14 - 22)

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hodin
  • 28 dní dovolené
  • Benefity v hodnotě 30.000Kč ročně
  • Multisport kartu
  • Firemní stravování
  • Odměny při životních a pracovních výročí
  • Pracoviště kousek od centra Brna a možnost parkování

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.