STROJNÍ ZÁMEČNÍK

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenosti jako zámečník a vzdělání v technickém oboru? Umíš používat frézky, brusky a práce podle výkresové dokumentace ti nedělá problém? Pokud ano, tak hledáme právě tebe! Pošli mi svůj životopis a dozvíš se víc!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zámečnická činnost (montáž lopatek do rotoru, lícování lopatek)
  • Frézařské a brusičské práce
  • Stanovování pracovních postupů podle výkresové dokumentace
  • Obsluha, seřizování a nastavování frézek, brusek,...
  • Operátorská údržba stroje
  • Práce s technickými výkresy a dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • Zkušenost se strojírenskými měřidly
  • Orientace v technologických postupech a výkresové dokumentaci
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Práce ve 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • Plat až 30.000Kč
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hodin
  • 28 dní dovolené
  • Benefity v hodnotě 30.000Kč ročně
  • Multisport kartu
  • Firemní stravování
  • Odměny při životních a pracovních výročí
  • Pracoviště kousek od centra Brna a možnost parkování

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.