SKLADNÍK 28.000KČ

Neaktivní nabídka

24500 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti jako Skladník/Skladnice a chcete být součástí super týmu lidí? Pokud víte, co je VZV, tak pojďte pracovat pro společnost, kde si svých zaměstnanců váží! Napište mi nebo zavolejte, budu se těšit!

Pracovní náplň

  • Balení výrobků a materiálu
  • Označování zboží průvodní dokumentací
  • Příprava expedice zboží

Co požadujeme?

  • Vyučení nebo SŠ vzdělání
  • Praxi z výrobní firmy
  • Zkušenost s obsluhou VZV
  • Znalost práce na PC
  • Zkušenost se SAP nebo jiným systémem

Co nabízíme?

  • Postupné navyšování mzdy dle šikovnosti
  • Čtvrtletní bonusy
  • Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy) nebo stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pravidelný výplatní termín
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Modřice, Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.