OPERÁTOR CALL CENTRA

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi komunikativní, samostatný/á a nebojíš se tabulek v Excelu? Umíš zvednout telefon a najít si odpovědi? Pokud jsi odpověděl/a ano, tak hledáme přímo tebe! Do již fungujícího týmu, se sídlem v Brně na Vlněné hledáme operátora call centra! Zašli mi svůj životopis a dozvíš se víc.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce s obchodními týmy
  • Telefonické oslovování klientů
  • Komunikace s klienty o jejich situaci
  • Předávání informací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC, MS Office
  • Praxe jako operátor call centra výhodou
  • Znalost ČJ, komunikativnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Plat 24.000Kč + čtvrtletní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce na HPP
  • Krásné prostředí Brno Vlněná
  • Vzdělávací kurzy
  • A plno dalších

  • Lokalita: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.