C++ VEDOUCÍ VÝVOJE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Věnujete se vývoji aplikací v jazyce c++? Máte zkušenosti i s návrhem aplikací? Chtěli byste mít na starosti zajímavé IT projekty a vedení vývojového týmu? Jste komunikativní typ a rádi byste SW produkty konzultovali se zákazníky? Nebojíte se angličtiny? Pokud ano, je tato práce vhodná právě pro Vás! Významná mezinárodní IT společnost hledá nové kolegy na pozici: C++ VEDOUCÍ VÝVOJE

Pracovní náplň

  • Vedení vývojového týmu.
  • Zodpovědnost za dodržování stanovených termínů.
  • Koordinace mezinárodních projektů.
  • Komunikace se zákazníky, analýza požadavků.
  • Podíl na vývoji SW aplikací v jazyce C++.

Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání v oblasti IT.
  • Pokročilá znalost vývoje a návrhu aplikací v jazyce C++.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Zkušenosti s vedením vývojového týmu výhodou.
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti.

Co nabízíme?

  • Práce se na nových projektech s využitím moderních technologií.
  • Možnosti odborného a jazykového vzdělávání a profesního růstu.
  • Soubor volitelných benefitů.
  • Pružná pracovní doba.
  • Týden dovolené navíc.
  • Stravenky.
  • Příspěvky na penzijní připojištění.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.