CNC BROUŠENÍ až 35.000Kč

Neaktivní nabídka

25500 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Do společnosti na severu Brna hledáme nového kolegu na pracovní místo Brusiče! Chceš nabrat zkušenosti z výrobní firmy a nevadí ti práce na 3 směny? Pracoval jsi někdy s bruskou? Tak neváhej a pošli mi svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Broušení matic, vytváření profilů, které se pak napojí na hřídel
  • Práce s jeřáby a s manipulačními vozíky
  • Používání různých měřidel

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru obráběč kovů nebo operátor CNC
  • Zkušenost s CNC broušením výhodou
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Práci na 3 směny

Co nabízíme?

  • Pracovní doba 7,5hod.
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajištění bezplatné zdravotní péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Pojištění odpovědnosti
  • Čištění a údržba oděvu
  • Firemní grilování
  • Místo výkonu práce Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.