HR GENERALIST (50-60.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte výborné komunikační schopnosti? Disponujete alespoň 5 letou praxí v HR oblasti ? Ovládáte náborové techniky a procesy? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Nadnárodní společnost působící v automotive oblasti hledá novou posilu do týmu a to na pozici: HR GENERALIST (50-60.000 KČ)

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání
  • zpracování pracovně právních dokumentů
  • výpomoc při uzavírání mezd
  • spolupráce napříč společností
  • komunikace se státní správou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi v HR oblasti (NUTNÉ)
  • pokročilou znalost anglického jazyka - denní využití
  • znalost náborových technik a procesů
  • přehled mzdové a pracovní legislativy

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost odborného růstu
  • notebook, telefon
  • příspěvek na dopravu
  • penzijní připojištění

  • lokalitu: Klášterec nad Ohří