ZKUŠENÝ CNC MATADOR

Neaktivní nabídka

28000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcels mět dycky velků,koženů seslu v echtovním kanclu, šmrncovní garderobu, a šikovnů kafenosičku, co ti datluje do noťasa nudné schůze za velké chechtáky??? Tož to si sa měl tuze dobro učit, alebo sa eště lepší oženit... Tuná sháňáme šikovného šohaja k CNC strojom na sever Štatlu!!! Ten,kdo si myslí, že je CNC nejaká sprostá značka, lebo juchací pilula na víkend - NEPOKRAČUJE!

Pracovní náplň

  • A CO S TÝM VŠÍM U NÁS BUDEŠ ROBIT?
  • Budeš startovat a štelovat svěřené mašiny
  • Budeš jim milučko našaptávat, co a jak majů robit, keď mašina začne hrát falešně, mosíš to umět naladit
  • Budeš o mašinu pečovat lepší, jak o milenku, bo milenka ti ve vteřině neukůsne ruku do půli zad, keď nebudeš dobrý ,ale Naša mašina to umí!!!
  • A budeš sa hrát s obrázkovýma, chytrýma papírama

Co požadujeme?

  • Včilek zvedni čapu, pokáď máš - znáš - či umíš...
  • Máš za sebů vzdělávací institůt zaměřaný na obrábjání kovů?
  • Znáš sůstruh, frézku, brusku nebo vyvrtávačku a fakt to nejsů tvoje zakázané kontakty?
  • Nezablůdíš v technických obrázkoch?
  • Práca ráno-odpoledňa-večer ti nedělá alergicků reakcu a ruky nemáš obé lavé??? - pokontroluj aj tů zvednutů!!!
  • A pokáď si nemyslíš, že FANUC je nemoc z lásky - máš ohromné +
  • Máš čapu furt hore???Tak ju daj dole, lebo ináč sa ti odkrví a u Nás ju budeš potřebovat!!!

Co nabízíme?

  • CO ZA TO VŠECKO OD NÁS MOŽEŠ ČEKAT?
  • Makat budeš méň, jak řídící - enem 7,5hod, ale ženě doma kludně zalži - no Nám sa lhát neoplácá - PAMATUJ!
  • Máš u Nás skovaných 5 týdňů relaxováňá - každopádně, pokáď si táta/máma a máš doma potomstvo, tak sa dá o relaxe enem silno polemizovat, ale aj tak, či právě proto máš u Nás isté výhody
  • Ufachčíš si bebino??? - My to pofůkáme - poléčíme!
  • Dostaneš kapesné na sváču
  • Tušíš,co značí CAFETERIE??? Anciáša šohaju - zvěřinec nech bokem!! - To je enem taká hezká značka výhod boha!!
  • Šetříš si na důchodek??? Tak My ti tam přisypem!
  • Zdržíš sa aj po zkušebce - šéf si všimne
  • Všecko ide dopředu - aj ty budeš moset občas na doučení - zařídíme
  • Poistíme ťa na hlůposť
  • Pokáď si zaprasíš pracovní mundůr, žena doma nemosí pyskovat, že sa jí to podepíše ve Vaší noňavej prádelni - My to ošéfujem
  • Pořádáme juchačky u dobrého žvanca a keď chceš ostát playbojem z plakáta - máme posilovňu
  • No a co ťa može nastolicovat, pokáď dýmíš, jak sádrová figurka je, že sa naučíš cucat kokina, bo tu nejni kde házat vajgle!
  • Napravím to výplatů
  • pro cucáky - 28 tisíc
  • pro mazáky až 40 tisíc po ozkoušení

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.