SERVISNÍ TECHNIK - ELEKETRO (35-45 000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste ochotný pracovat v terénu? Máte platný řidičský průkaz a praxi na obdobné pozici? Chcete najít zaměstnání u perspektivní české společnosti? Pošlete mi Váš životopis ještě dnes! Do renomované firmy hledáme posily na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - ELEKETRO (35-45 000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Česká firma

Pracovní náplň

  • Servisování zabezpečovacích systémů
  • Údržba stávajících zařízení
  • Instalace nových systémů
  • Jednání a kontakt se zákazníky

Co požadujeme?

  • min. SOU elektro
  • Vyhlášku 50/78 Sb. § 6
  • Praxe servisní činnosti – slaboproud (radiokomunikace/zabezpečovací systémy výhodou)
  • Spolehlivého řidiče – sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání u významné české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Auto na cesty do práce a zpět + služebky
  • Sick days
  • Možnost jazykových kurzů
  • Příspěvek na stravování
  • Zvýhodněné volání
  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance
  • Příspěvek na penzijko
  • Kafeterie

    Nástup možný ihned
    Místo výkonu práce: Kladno, Praha