SENIOR ACCOUNTANT (30 - 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte již pracovní zkušenosti z ekonomického směru a nebo praxi z pozice Účetní? Jste analytický typ s organizačními schopnostmi a je na Vás spolehnutí? Bez problému se domluvíte anglicky a rádi komunikujete s lidmi? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: SENIOR ACCOUNTANT (30 - 55.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Účtování banky, pokladny, došlých a vydaných faktur
  • Účtování a administrace DPH a ostatních daní
  • Kontrola účetních procesů dle předpisů
  • Komunikace s centrálou společnosti, bankami a auditory
  • Příprava výkazů a reporting
  • Spolupráce na uzávěrkách
  • Podpora účetního týmu, zaškolování nováčků

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání - ekonomické zaměření výhodou!
  • Zkušenosti na obdobné pozici v účetním oboru
  • Orientace v daňových zákonech
  • Aktivní znalost anglického jazyka, znalost němčiny výhodou!
  • Pokročilá znalost práce v programu MS Excel
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného HO
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Široký pro­gram za­měst­na­neck­ých ben­e­fitů
  • Prostor pro další profesní rozvoj
  • Jazykové kurzy

    Místo výkonu práce: Břeclavsko