LAKÝRNÍK/AUTOLAKÝRNÍK (až 40000)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste schopný lakýrník a chcete pracovat ve stabilní firmě v Brně? Tak mi pošlete Vaše CV

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů a barev
  • Ruční lakování pomocí pistole

Co požadujeme?

  • Výuční list v oboru nebo praxe
  • Orientace v technických (lakovacích) výkresech
  • Zkušenost s mokrým lakováním velkou výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat 2 směnném režimu (R/N)

Co nabízíme?

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Propracované zaškolení
  • Stravenky
  • Směny bez víkendů
  • Příspěvek na volný čas v rámci systému Cafeterie
  • Příplatky nad rámec ZP
  • Po zkušební možnost využívat zvýhodněné mobilní tarify (zapojení rodiny, známých
  • až 4 tel. čísel)
  • Zdarma svoz autobusem z centra Brna do CTP Modřice
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.