Skladník na jednu směnu (od 30000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Do výrobní firmy hledáme SKLADNÍKA juniora i seniora na jednu směnu. Máš zkušenost s prací ve skladu, ovládáš VZV? Pokud ano, pošli mi životopis a já se ozvu zpět!

Pracovní náplň

  • navážení materiálu ke strojům
  • nakládka a vykládka
  • naskladňování a vyskladňování
  • práce s různými druhy vozíků, řízení VZV a práce s jeřábem
  • práce s počítačem – výdej materiálu, správa
  • vedení příslušné dokumentace
  • udržování pořádku ve skladu

Co požadujeme?

  • min SOU
  • praxe na podobné pozici min 1 rok
  • zkušenosti s řízením VZV (propadlý průkaz obnovíme)
  • zkušenosti s jeřáby (průkaz také obnovíme/doděláme)
  • ŘP skupiny B
  • znalost skladového hospodářství výhodou
  • znalost IS SAP výhodou
  • důležitá je pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • 7,5 hod pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + výhody pro rodiče
  • zajištění bezplatné zdravotní péče
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • po zkušebce šéf taky něco dá, pokud jsi dobrý
  • vzdělávání zaměstanců
  • nikde nekouříme
  • pojištění odpovědnosti
  • čištění a údržba oděvu
  • firemní grilování, fitko
  • místo výkonu práce Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.