Finanční poradce - Energetický průmysl

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Založena v roce 2010, SOLEK Group se specializuje na obnovitelné a udržitelné zdroje. Inovátor v odvětví solární energetiky, Solek vyvíjí, staví, vlastní a provozuje množství solárních elektráren napříč Evropou a Latinskou Amerikou. Naše solární elektrárny úspěšně operují na území Česka, Rumunska a Chile. Máme centrálu v Praze a Santiagu a další pobočky v Rumunsku, Maďarsku, Kypru a Řecku. Rychle rosteme jak v Evropě, kde plánujeme expanzi do Francie a dalších zemí, tak i v Latinské Americe, kde plánujeme expanzi do Peru a Kolumbie. Naším dlouhodobým cílem je vybudovat portfolio solárních elektráren o celkovém výkonu 2 GWp. Máme přátelskou a start-upovou atmosféru a mezinárodní mind set. Přidejte se k nám a pomozte nám budovat zelenější budoucnost.

Pracovní náplň

    Role Relationship managera:

    - Rozvoj vztahů s distribučními sítěmi a jejich finančními poradci, podpora distribučních sítí v poskytování informací a nezbytných podkladů (reportů pro investory)
    - Rozvoj vztahů s přímými investory
    - Retence stávajících klientů a portfolia
    - Příprava nezbytných podkladů, investorských akcí a zjišťování potřebných informací v úzké spolupráci s útvarem marketing

    Role Produktového managera:

    - Analýza trhu, profitability, potřeb klientů a návrhy nových produktů
    - Životní cyklus produktu. Příprava, realizace, monitoring nových produktu vč. návrhu změn dle potřeb trhu

    Role administrátora:

    - Monitoring / controlling prodejů finančních instrumentů
    - Administrace emisí vydaných cenných papírů
    - Firemní reporting & udržování informační database svěřené oblasti
    - Další aktivity dle pokynů nadřízeného

Co požadujeme?

    - Předchozí zkušenosti s Account mananagementem / Relationship managementem z bankovnictví
    - Znalost, jak se správně chovat k finančnímu investorovi / bankovnímu klientovi
    - Dobré analytické schopnosti, schopnost pochopit potřeby zákazníků pro jejich rozhodování o investicích, schopnost analyzovat, monitorovat a vyhodnocovat trh, finanční produkty, prodejní výsledky a navrhovat efektivní strategii pro retailovou klientelu
    - Schopnost připravit a aplikovat strategii efektivního přístupu k cílovým investorům a sdělit jim potřebné informace
    - Umění rozvinout první obchod do následné spolupráce založené na osobní integritě
    - Dobrá znalost Excele, Powerpointu
    - Čeština

Co nabízíme?

    - 25 dní dovolené
    - Kvartální bonusy
    - Občerstvení na pracovišti
    - Možnost Home-office
    - Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
    - Práce v zajímavém a rostoucím odvětví obnovitelných zdrojů