TECHNICAL CONTROLL MANAGER

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáte nové možnosti pro svůj osobní rozvoj a profesní růst? Láká Vás práce na pozici TECHNICAL CONTROLL MANAGER v Plzeňském kraji? Domluvíte se alespoň částečně anglickým jazykem a máte zkušenosti s vedením lidí? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Pošlete mi Vás životopis!

Pracovní náplň

  • Rozdělování práce podřízeným zaměstnancům
  • Dohled nad efektivním využíváním všech zdrojů
  • Koordinace nápravných opatření
  • Spolupráce na navrhování zlepšení
  • Dodržování BOZP a PO
  • Spolupráce s ostatními odděleními, s dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického oboru
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 a §8
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • ŘP sk B
  • Angličtinu - alespoň na mírně pokročilé úrovni (čtení technické dokumentace a psaní emailů)

Co nabízíme?

  • Práci pro stabilní společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvky na sport, kulturu
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů

  • Místo výkonu práce: Plzeňsko