OBCHODNÍK JUNIOR - ZÁKAZNICKÝ SERVIS (32-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste komunikativní osobnost s vyjednávacími schopnostmi? Máte zájem o obchod a nemáte příliš mnoho zkušeností? Máte výbornou angličtinu a chcete ji denně využívat v zaměstnání? Chcete zdokonalovat svoje schopnosti v obchodu? Pak hledáme právě Vás! Výrobní společnost otevřela novou pozici a hledá posilu na pozici: OBCHODNÍK JUNIOR - ZÁKAZNICKÝ SERVIS (32-35.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • péče o stávající portfolio klientů
  • řešení vzniklých reklamací
  • práce s databázemi a MS Office
  • tvorba cenových nabídek
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • zkušenosti v obchodu – výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka – podmínkou
  • další jazyky – výhodou
  • samostatného a precizního člověka

Co nabízíme?

  • kvartální odměny
  • práci v příjemném prostředí
  • dny dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu
  • odměny k výročí ve firmě
  • vánoční bonusy
  • pořádání akcí - teambuildingy

    Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.