INŽENÝR KVALITY (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti z oblasti zákaznické, výrobní nebo dodavatelské kvality? Domluvíte se plynule anglicky? Hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vám umožní profesní růst? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní výrobní společnosti hledají kolegy pro rozšíření svého týmu na pozici: INŽENÝR KVALITY (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Práce v oblasti zákaznické, dodavatelské nebo výrobní kvality
  • Komunikace se zákazníky nebo dodavateli
  • Provádění auditů vybraných výrobků a komponentů
  • Zpracování reportů a reklamací
  • Spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Znalost nástrojů kvality
  • Zkušenosti v oblasti zákaznické / výrobní nebo dodavatelské kvalitě výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyky
  • Chuť se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost pro ABSOLVENTY!

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Sídlo společnosti: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!