SPECIALISTA KVALITY – I PRO ABSOLVENTY (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste absolventem vysoké školy a máte alespoň teoretické znalosti nástrojů kvality? Chcete získat praxi v oblasti kvality ve výrobních společnostech? Nebo máte již nějaké zkušenosti a chcete své znalosti prohloubit? Domluvíte se plynule anglicky? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá absolventy pro rozšíření svého týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY – I PRO ABSOLVENTY (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce v oblasti zákaznické, dodavatelské nebo výrobní kvality
  • komunikace se zákazníky nebo dodavateli
  • podílení se na auditech vybraných výrobků a komponentů
  • zpracování reportů
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • znalost nástrojů kvality
  • zkušenosti v oblasti zákaznické / výrobní nebo dodavatelské kvalitě výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyky
  • chuť se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost pro ABSOLVENTY!

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Sídlo společnosti: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!