ŠIKULA NA SEŘIZOVÁNÍ MAŠIN (26000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máš zkušenosti se seřizováním různých mašin? Nebojíš se strojů? Rád bys prozkoumal tu nejmodernější technologii? Nevadí Ti směnný provoz? Pokud Tě to láká, pošli mi životopis. Ozvu se zpět..

Pracovní náplň

  • pravidelné opravy a údržba strojů + kontrola
  • pokud je potřeba, pracuje se na lince dle pokynů nadřízeného
  • udržování funkčnosti strojů za plynulého provozu
  • vedení příslušné dokumentace
  • reportování nadřízenému
  • na starosti operátoři – jejich školení, zaučení, kontrola

Co požadujeme?

  • min SOU strojírenský obor
  • základní znalost práce na PC
  • praxe na podobné pozici nutností
  • pokud se domluvíte anglicky nebo máte alespoň nějaké zkušenosti - velká výhoda
  • ochota pracovat buď ve 3 směnném provoze nebo na 12tky (R/N)

Co nabízíme?

  • možnost proplacených přesčasů
  • mzda 24000–26000 Kč
  • čistá klimatizovaná výroba
  • možnost kariérního růstu
  • výborná dopravní dostupnost
  • příspěvky na stravování
  • bohatý systém odměn a benefitů
  • sleva na výrobky
  • 25 dní volna
  • nabídka výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • místo výkonu práce Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.