PRE-SERIAL LOGISTICS SPECIALIST Praha-východ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte již nějaké zkušenosti oblasti logistiky? Chcete se podílet na rozjezdu nových projektů? Domluvíte se se zahraničními zákazníky anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PRE-SERIAL LOGISTICS SPECIALIST Praha-východ

Pracovní náplň

  • rozjezd a vedení nových projektů v rámci před sériové logistiky
  • nastavování logistických parametrů
  • organizace změnového řízení
  • zpracování dat v interním systému
  • komunikace se zákazníky i dodavateli

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost u obdobné pozice
  • komunikativní angličtinu (využití na pravidelné bázi)
  • samostatnost, pečlivost, dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na sport, kulturu
  • penzijní připojištění

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha - východ