Sr. IFRS Specialista

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

O společnosti SOLEK Group: Založena v roce 2010, SOLEK Group se specializuje na obnovitelné a udržitelné zdroje. Inovátor v odvětví solární energetiky, Solek vyvíjí, staví, vlastní a provozuje množství solárních elektráren napříč Evropou a Latinskou Amerikou. Naše solární elektrárny úspěšně operují na území Česka, Rumunska a Chile. Máme centrálu v Praze a Santiagu a další pobočky v Rumunsku, Maďarsku, Kypru a Řecku. Rychle rosteme jak v Evropě, kde plánujeme expanzi do Francie a dalších zemí, tak i v Latinské Americe, kde plánujeme expanzi do Peru a Kolumbie. Naším dlouhodobým cílem je vybudovat portfolio solárních elektráren o celkovém výkonu 2 GWp. Máme přátelskou a start-upovou atmosféru a mezinárodní mind set. Přidejte se k nám a pomozte nám budovat zelenější budoucnost.

Pracovní náplň

    - Spolupráce při přípravě a nastavení účetnictví (metodika a procesy) pro vykazování v IFRS pro zahraniční entity
    - Příprava a zpracování podkladů pro konsolidovaný reporting
    - Zpracování podkladů pro konsolidovanou roční závěrku dle IFRS
    - Spolupráce s auditory v rámci roční individuální i konsolidované účetní závěrky
    - Kontrola účtování v zahraničních entit dle IFRS
    - Komunikace se zahraničními entitami při řešení chybně zaúčtovaných účetních případů
    - Spolupráce na vývoji nového modulu pro konsolidaci společností v rámci systému Navision

Co požadujeme?

    - VŠ vzdělání v oboru Ekonomika a Finance
    - Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (3roky)
    - Velmi dobrá znalost IFRS
    - Praktické zkušenosti s procesem konsolidace dle IFRS
    - Velmi dobrá znalost MS Excel
    - Velmi dobrá úroveň angličtiny

    Soft skills:

    - Analytické myšlení
    - Flexibilita
    - Týmový hráč
    - Schopnost pracovat pod tlakem
    - Samostatnost
    - Komunikativnost

Co nabízíme?

    - 25 dní dovolené
    - Občerstvení na pracovišti
    - Flexibilní pracovní doba
    - Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
    - Semi-korporátní prostředí
    - Práce v zajímavém a rostoucím odvětví

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.