PRACOVNÍK PULTU CENTRÁLNÍ OCHRANY (pouze pro ID)

mzdové ohodnocení

Brno - město

Naše společnost cba corporation a.s. se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku.

Přidejte se do týmu pracovníků pultu centrální ochrany.

Pracovní náplň

  • monitoring zastřežených objektů přes PC a řešení nastalých událostí

Co od vás očekáváme

  • čistý rejstřík trestů
  • uživatelskou znalost PC
  • praxi v oboru výhodou
  • odpovědnost za vykonávanou práci

Co nabízíme

  • práci na HPP/DPP
  • mzdu 95 - 100 Kč/hodinu
  • individuální přístup a korektní jednání
  • nástup dle dohody

  • místo výkonu práce: Brno
  • pozice je vyhrazena pouze pro invalidní důchodce.

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 725 677 254, 545 218 533 nebo zasílejte životopis na inzerce@cbacorp.cz. Bližší informace k vykonávané práci vám poskytneme při osobním pohovoru.

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.