PŘÍLEŽITOST PRO OZP včetně náborového příspěvku !!!

Máte invalidní důchod a hledáte práci, která se umí přizpůsobit? Pro sociální podnik Kolibřík CSR, který nabízí pracovní pozice v bankovnictví, logistice a administrativě hledáme OZP kandidáty. Hledáme OZP zaměstnance, kteří ocení práci na míru, která se umí přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Neváhejte a staňte se součástí týmu Kolibřík CSR. Rádi Vás u nás přivítáme a odměníme NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM 10 000 Kč!

Pracovní náplň

  • Rozrůstáme se a obsazujeme oddělení, v němž pomáháme s obsluhou zákazníků banky (po telefonu, emailem). Hledáme nového parťáka či parťačku na pozici Klientský pracovník v oblasti bankovnictví.

Co požadujeme?

  • Jste rád kamarád/ka s PC a s dnešními i technologiemi? internetové bankovnictví, chytrý telefon
  • Učíte se rád/a nové věci?
  • Máte maturitu?
  • Nabíjí Vás komunikace s lidmi, pomáhat druhým, kteří si na druhém konci telefonní linky nevědí s něčím rady?
  • Máte dobrý pocit z dobře odvedené práce, kdy zákazník "odchází" spokojen?

  • Ano? Udělejte první krok a zašlete nám Váš životopis. Pak už je míček na naší straně - zavoláme si a domluvíme osobní pohovor. Těšíme se na Vás u kávy, u které probereme detaily této pozice a popřípadě si projdeme další pracovní nabídky ve Vašem regionu. Nabídneme Vám náš propracovaný Bonusový program, v němž máte mimo jiné volné vstupné do kina, zdarma masáže, možnost firemního taxi, zdarma firemní půjčky, 13. plat, dovolená navíc a mnohem více.

Co nabízíme?

  • Zakládáme si na lidském a vstřícném jednání tak, abyste se u nás cítil/a co nejlépe
  • Máme pochopení pro specifické potřeby spojené se zdravotním omezením
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení + benefity na míru. Je libo relax na masáži nebo pohoda u dobrého filmu v kině, či Netflix v pohodlí domova?
  • Možnost volby pracovního úvazku dle osobních preferencí - prostě co Vám tělo dovolí
  • Práce z domova po zaučení - pokud potřebujete své známé prostředí.
  • 20 dní dovolené + 10 zdravotního volna = 30 dní relaxu
  • Příspěvek na stravování, volnočasová Benefit Plus karta – protože zdraví a duševní pohoda našich zaměstnanců je pro nás priorita
  • Přátelský kolektiv a vedení, co umí naslouchat a podporovat

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.