FINANČNÍ CONTROLLER - ŠANCE PRO JUNIORY (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste zkušený finančník s praxí v globální společnosti? Zajímá vás oblast automatizace a digitalizace, kde skloubíte svou vášeň pro čísla a finance? Pak je tu příležitost právě pro vás! Připojte se k týmu globální společnosti na pozici: FINANČNÍ CONTROLLER - ŠANCE PRO JUNIORY (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • dohled nad finančními toky mezi jednotlivými částmi firmy
  • zajištění kvality vykazovaných údajů
  • koordinace aktivit v návaznosti na časové plány
  • komunikace se zahraničními pobočkami
  • zvýšení finanční výkonnosti
  • řešení problémů
  • podpora projektových prací a analýz

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ve finanční oblasti
  • praxe v globální společnosti nebo auditu
  • obchodní angličtina na komunikativní úrovni
  • IT znalosti pro řízení digitalizace ve finanční oblasti
  • znalost výpočtů v MS Excel
  • prezentace MS PowerPoint
  • ochota k zahraničním cestám

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Možnost HO
  • Práci v moderním prostředí
  • Možnost růstu
  • Práci v přátelském týmu :)

  • Místo výkonu práce: okolí Litovle