TECHNIK/ČKA S VYHLÁŠKOU 50 (od 28000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte platnou vyhlášku 50 a zkušenosti s údržbou strojů a budov? Nevadí Vám směnovat? Hledáme šikovného elektrotechnika!

Pracovní náplň

  • pravidelná údržba strojů a budov
  • nahodilé servisy a řešení poruch
  • spolupráce s ostatními odděleními jako je výroba, kvalita a údržba
  • mít na starosti sklad náhradních dílů + komunikace s externím servisem + dodavatelem

Co požadujeme?

  • min SOU obor elektro s vyhláškou 50
  • můžete si vybrat 3 směny nebo 2 směny (12tky)
  • trocha praxe neuškodí
  • nebát se použít zdravý rozum
  • být manuálně zručný a umět používat různé nástroje/měřidla

Co nabízíme?

  • mzda 28000–35000 Kč dle dosavadních zkušeností
  • čistá klimatizovaná výroba
  • možnost kariérního růstu + naučit se s nejmodernějšími technologiemi
  • výborná dopravní dostupnost
  • příspěvky na stravování – jídlo za hubičku
  • bohatý systém odměn a benefitů
  • sleva na výrobky
  • 25 dní volna
  • nabídka výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • pro ženy, muže, absolventy
  • místo výkonu práce Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.