PRAVÁ RUKA MISTRA (24-27000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte zkušenost z výroby na pozici jako operátor a rád byste se posunul na zástupce mistra nebo už máte krátkodobou zkušenost s vedením lidí ve výrobě? Nevadí vám pracovat na 3 směny nebo na 2 (R/N)? Pokud ANO. Tak stabilní firma s nadstandardními příplatky má o VÁS zájem! Pošlete jen své CV a ozvu se..

Pracovní náplň

  • zastupování mistra a spolupráce s ním
  • školení nových zaměstnanců
  • kontrola provedené práce
  • spolupráce s nadřízeným ohledně rozdělování práce, přípravě pracovních instrukcí
  • příprava a dodání materiálu pro linky
  • občasná práce na výrobních linkách
  • podílení se na zlepšování a zavádění změn ve výrobě

Co požadujeme?

  • min SOU
  • základní znalost práce na PC
  • pokud se domluvíte v AJ velká výhoda, ne nutnost
  • praxe na podobné pozici s vedením lidí
  • ochota pracovat na 3 směny nebo na 12tky R/N

Co nabízíme?

  • možnost proplacených přesčasů
  • mzda 24000–27000 Kč
  • čistá klimatizovaná výroba
  • možnost kariérního růstu
  • výborná dopravní dostupnost
  • příspěvky na stravování
  • bohatý systém odměn a benefitů
  • sleva na výrobky
  • 25 dní volna
  • nabídka výhodného mobilního tarifu i pro rodinu
  • místo výkonu práce Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.