OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte v sobě obchodního ducha a máte anglický jazyk na velmi dobré úrovni? Chcete obchodovat se zajímavými a atraktivními produkty? Nevadí Vám občas vycestovat za hranice? Tak to hledáme právě Vás! Srojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE- VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových, ale i péče o stávající zákazníky
  • zodpovědnost az prodej produktů
  • příprava smluv a dokumentů
  • spolupráce na marketingu
  • zákaznický servis

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického nebo technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • praxe z oblasti obchodu výhodou
  • dobrá znalost MS Office

Co nabízíme?

  • fixní a variabilní část mzdy
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • možnost kariérního růstu
  • bonusy
  • penzijní pojištění

  • lokalitu: Uherské Hradiště
  • nástup možný ihned