ABSOLVENTI A ABSOLVENTKY ELEKTRO (25-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máš čerstvě dokončenou SŠ nebo VŠ školu v elektro oboru? Jsi z Prahy nebo Středních Čech a hledáš místo, kde nastartovat svojí kariéru v oboru? Chceš mít možnost učit se v moderním prostředí a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Pošli mi svůj životopis a já ti představím možnosti! Hledáme nováčky do významné nadnárodní společnosti na elektro pozice: ABSOLVENTI A ABSOLVENTKY ELEKTRO (25-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce na vhodné pozici dle zaměření studia a předpokladů
  • podílení se na novém elektro projektu v oblasti automotive
  • komunikaci napříč odděleními a závody
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru (elektrotechnika, elektronika, mechatronika a další)
  • chuť pracovat a inovovat
  • ochotu učit se nové věci, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zázemí významné nadnárodní společnosti
  • práci v moderním prostředí a s nejnovějšími technologiemi
  • 25 dní dovolené + Sick days
  • příspěvky na volný čas a kulturu
  • systém vzdělávání a školení
  • pomoc v rámci relokace
  • příspěvek na stravování
  • výhodné tarifové balíčky u českých operátorů
  • možnost kariérního postupu
  • rád přivítáme do týmu i ženy z oblasti elektro

  • nástup IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: okres Mladá Boleslav