SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ S AJ

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Máte vysokoškolské vzdělání v ekonomice nebo řízení podniku či například matematice nebo strojírenství? Jste člověk s citem pro detail a umíte pragmaticky řešit problémy v dynamickém prostředí? Domluvíte se anglicky a chcete pracovat na zajímavém projektu týkající se transformační kanceláře a digitalizace? Výborně! Srojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici SPECIALISTA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ S AJ

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • maximalizujete výkon společnosti
  • využíváte analýzu dat k řešení problémů
  • zajišťujete komplexní projektovou činnost, děláte reporty
  • budete pravou rukou ředitele transformačního týmu
  • pomáháte dostat lepším výsledkům modul leadrům

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenského nebo ekonomického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s digitalizací výhodou
  • dobrou znalost v MS Office (Exel, PowerPoint)
  • cit pro detail, samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • důležité postavení ve společnosti
  • zazajímavé platové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • možnost kariérního růstu
  • bonusy

  • lokalitu: Uherské Hradiště

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.