VEDOUCÍ SMĚNY VE VÝROBĚ/ KVALITĚ (30 - 40.000Kč)

30000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s vedením lidí z výroby, nebo se vyznáte v procesech kvality? Chcete mít stabilní práci s každoročním navyšováním mzdy? Hledáme: VEDOUCÍ SMĚNY VE VÝROBĚ/KVALITĚ (30 - 40.000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • samostatná organizace činnosti směny (
  • provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne
  • podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
  • motivace a podpora týmu včetně poskytování průběžné zpětné vazby
  • kontrola skladů a výrobků
  • kratší pracovní týden 37,5 hodin/týden

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxi ve výrobě velkou výhodou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zkušenosti s vedením lidí výhodou
  • uživatelskou práci na PC

Co nabízíme?

  • NÁBOROVÝ BONUS 20.000 Kč
  • 13.mzdu
  • super praxi pro absolventy
  • pohodové místo pro zkušené elektrikáře
  • vysoké mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • každý rok zvýšíme Vaši fixní mzdu!

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.