MECHANIK SMT LINEK - NEPŘETRŽITÝ PROVOZ (26-28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26800 - 28100 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Hledáte novou práci? Výrobní nadnárodní společnost hledá nové šikovné kandidáty na pozici MECHANIKA SMT LINEK (26-28.000 Kč). Pokud odpovídáte našim požadavkům, neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • zajišťování plynulého provozu určeného zařízení na lince
  • provádění kontrol funkčnosti zařízení
  • v případě potřeby vykonávání výrobních operací
  • školení operátorů metodou kroků
  • vedení operátorů
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ elektrotechnického nebo strojírenského směru výhodou
  • vhodné i pro absolventy
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • základní práce na PC
  • chtíč pracovat s nepřetržitém provozu
  • pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • základní znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme?

  • dovolená 5 týdnů
  • bonusy/prémie
  • sleva na firemní výrobky/služby
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování
  • kafetérie, firemní akce
  • možnost napracování hodin

    Lokalitu: Pardubice