PROJEKTOVÝ MANAŽER SENIOR

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti s vedením projektů v oblasti automatizace? Domluvíte se anglicky nebo německy? Tak nám ihned zašlete životopis a získejte práci jako PROJEKTOVÝ MANAŽER SENIOR

Pracovní náplň

  • Koordinace a řízení velkých projektů
  • Řízení a monitorování projektu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Podpora prodeje a služeb
  • Reportování a práce s ERP
  • Plánování kapacit

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v technickém či elektrotechnickém oboru
  • Zkušenost s vedením projektů v oblasti automatizace či strojírenství
  • Zkušenosti s vedením projektových týmů
  • Zkušenosti s mezinárodními projekty
  • Anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Více než 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Automobil a telefon pro soukromé účely
  • Možnost získání Multisport karty
  • Příspěvek na penzijní spoření / životní pojištění
  • Odborný rozvoj
  • Firemní stravování a občerstvení
  • Firemní akce

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Říčany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!