TEAM LEADER - PLAT AŽ 30.000 Kč

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máte zkušenosti v oblasti automotive a dokáže vést tým pracovníků? Máte středoškolské vzdělání, jste technický typ a hledáte novou pracovní výzvu? Pak je zde příležitost právě pro vás! Výrobní společnost v Nymburce hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Team leader

Pracovní náplň

  • Vedení 7-10 členného týmu operátorů na výrobní lince
  • Koordinace a evidence práce přidělených pracovníků
  • Kontrola výkazů práce, zaznamenávání docházky
  • Zodpovědnost za dodržování postupů ve výrobě
  • Zodpovědnost za včasné zhotovení zakázky
  • Zaučení nových zaměstnanců

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí ve výrobě
  • Komunikační schopnosti
  • Technické myšlení
  • MS Excel - uživatelská znalost
  • Znalost ruštiny výhodou
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Docházkový bonus
  • Obědy za 23 Kč
  • Firemní tarif až pro 5 čísel
  • Příspěvky na masáže, letní tábory dětí, apod.

  • Místo výkonu práce: Nymburk

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.