STROJNÍK - SEŘIZOVAČ DO MODERNÍ VÝROBU (+NÁSTUPNÍ BONUS)

Neaktivní nabídka

27000 - 36000 Kč

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače! Pro absolventy zaručuje odborné zaučení v zajímavém a stále rozvíjejícím oboru! Ty zkušenější se mohou podílet na návrzích nových materiálů a postupů! Každá práce je skvěle finančně ohodnocena a slibujeme nově příchozím speciální nástupní odměnu až 80.000 Kč! Pokud je pro vás nabídka zajímavá, zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
  • Seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
  • Podílení se na zkoušení nových materiálů a postupů
  • Řešení a odstraňování technických problémů

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxe z výroby výhodou
  • Zkušenosti se seřizováním strojů
  • Chuť pracovat na směny (12h)

Co nabízíme?

  • Zaměstnání na HPP v prestižní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • Zajímavou a pestrou práci
  • Motivující platové ohodnocení + finanční bonusy
  • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • Profesní rozvoj
  • Zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, penzijní připojištění atd.)
  • Možnosti nástupu ihned

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.