SKLADNÍK - POUZE RANNÍ SMĚNA! (23 - 26.000 KČ)

Neaktivní nabídka

23000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte předchozí zkušenosti ve skladu nebo vás tato práce láká? Chcete pracovat v jednosměnném provozu? Umíte z vysokozdvižným vozíkem? Pošlete mi životopis a buďte součástí prosperující společnosti! SKLADNÍK - POUZE RANNÍ SMĚNA! (23 - 26.000 KČ)

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • manipulace s materiálem
  • zaskladňování a vyskladňování materiálu
  • kontrola dodávek
  • kontrola skladových zásob
  • komunikace s vedoucím a oddělením nákupu

Co požadujeme?

  • předchozí praxe ve skladu - výhodou
  • průkaz VZV a vazačské zkoušky - výhodou
  • logické uvažování a organizovanost
  • fyzická zdatnost a chuť pracovat

Co nabízíme?

  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • příspěvek na dopravu
  • finanční bonusy dle výkonnosti
  • možnost očkování
  • možnost jazykového vzdělávání

  • lokalitu Třebíčsko