VEDOUCÍ SKLADNÍK (35 - 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Umíš vést lidi? A práce ve skladu ti není cizí? Pak jsi náš člověk! Pak mi pošlete životopis Chopte se příležitosti a buďte náš: VEDOUCÍ SKLADNÍK (35 - 50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení skladníků
  • dohled nad správným fungováním skladových procesů IN/OUT
  • reporting výsledků
  • dohled nad včasným dodáním materiálu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s vedením výrobního skaldu 2 roky
  • zkušenosti s vedením týmu 2 roky
  • uživatelská znalost MS Office

Co nabízíme?

  • příspěvek na cesty do práce
  • 25 dnů dovolené a více!
  • příspěvek na stravování
  • přátelské prostředí
  • práci ve stabilní společnosti (ne automotive)
  • pozice vhodná pro muže i ženy

    Místo výkonu práce: cca 15 minut autem od Plzně