PROJECT MANAGER - ENERGETIKA (35-50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte organizační schopnosti, technický background, týmového ducha a komunikativní angličtinu? Tak nám ihned zašlete životopis a získejte práci jako PROJECT MANAGER - ENERGETIKA (35-50.000 KČ)!

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace lidí v rámci strojírenských projektů
  • Koordinace projektových procesů
  • Spolupráce s odděleními společnosti
  • Komunikace a jednání s klienty
  • Kontrola kvality práce a dokumentace
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici
  • Vzdělání v technickém oboru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci výhodou
  • Orientaci v MS Office

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v dynamické společnosti
  • Možnost odborného rozvoje a vzdělávání
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Možnost jazykových kurzů
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Po zaučení auto k soukromým účelům

  • Místo výkonu práce: Třebíč