ÚDRŽBÁŘ

Máte zkušenosti v oblasti údržby výrobních strojů? Jste zručný a technicky zaměřený člověk? Chcete pracovat pro zajímavou společnost, která nabízí spoustu benefitů? Pak tu máme příležitost právě pro Vás! Významná výrobní společnost, právě rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici: ÚDRŽBÁŘ

Pracovní náplň

  • Preventivní údržba strojů
  • Opravy strojů
  • Opravy hydraulických a pneumatických mechanismů
  • Údržba ostatních zařízení a vybavení provozu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU ve strojírenském oboru
  • Praxe alespoň rok v údržbě
  • Manuální zručnost
  • Smysl pro pořádek a systematickou práci

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a kvartální bonusy
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvky na dopravu a rekreaci
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.